Aşk İle Örülü Hikayeler (Çilek Kokulu) – Barbaour Publishing – Yakamoz Yayınevi

Kitap 06 Kasım 2015 - 14:50 1393 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Aşk İle Örülü Hikayeler (Çilek Kokulu) – Barbaour Publishing – Yakamoz Yayınevi

Bir seri kitap aslında bu hikayeler. Yayınevi ve yazarın oluşturduğu kokulu kitaplar serisinin güzel ve eğlenceli kitabı olan Aşk İle Örülü Hikayeler çilek kokulu formatı ile kullanıcılar ile buluşmuştur. Kitap aslında herkesin hayatının bir kesitinde rastlanmış aşk hikayelerinin farklı bir anlatımı ile sunulmuş biz son kullanıcılara. Kitabın kapağında yer alan ipliklerinde kitabın konusu ile bizzat ilgisi var. Kitabın kapağı o kadar albenili duruyor ki okumak ve almak adına alma isteğinizi arttıracağını söylersek çok doğru bir tespit yaptığımızı söyleyebiliriz.

Bir dikiş kulübünde bulunmakta olan beş tane kadının aşk hikayelerini okuyabilirsiniz bu kitapta ama hepsinin diğer insanlardan bir farkı hayata dair büyük yok olmuşluklarının olmasıdır. Hayata çeşitli noktalardan tutunmak için yaşayan bu kadınların birbirlerine anlattıkları aşk hikayelerini Barbaour Publishing başarılı şekilde işlemiştir.

Kitabın karakterlerinin hayatlarından çok detay vermeden kısaca bahsedecek olur isek; Elsa babası ile yaşamaktadır ve babasına bakmak ile ömrünü geçirmeye çalışan Elsa’nın aşk namına yapacağı tek şey babasını yarı yolda bırakıp yeni bir hayata yönelmektir Elsa bunu yapabilecek mi aşk adına?

Diğer karakter Betsy; kardeşlerine bakmak üzere hayatından çok seneleri ailesine vermiş bir kadındır ve kendine hayat kurmak istemesiyle zihnindeki kardeşlerine bakma güdüsü ile dolmuş taşmış annelik güdüsü onu aşka ne kadar yaklaştıracaktır?

Brigit ise bir erkek gibi yetişmiş ve hayatına alacağı tüm erkekleri kendinden bir farkla ayırt etmek istemektedir. Bu hırçın ses tonuyla ve ruhuyla onu kabul edip sarıp sarmalayacak kadın olduğunu aşk ile hissettirebilecek mi?

Mecburiyetler ile sahte evlilik sahibi olan Deborah, ölmüş eşi üzerine bakalım kime aşık olacak?

Kurgusu bu şekilde olan bu kitap aşka bakış açınızı çok değiştirecek!


BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Korkma Kalbim – Ahmet Batman – Destek Yayınları

                                                     KORKMA KALBİM   "Kal...

Elveda Güzel Vatanım – Ahmet Ümit – Everest Yayınları

Türk Edebiyatı’nın ender polisiye yazarlarından Ahmet Ümit son kitabı Elveda Güzel Vatanım...

Aşkla Kal – Kahraman Tazeoğlu – Destek Yayınları

''AŞKLA KAL''   Aşkla Kal... Kahraman Tazeoğlunun, Destek yayı...

M TRENİ – Patti Smith – Domingo Yayınevi

ZİHNİN DERİNLİKLERİNE OLAN YOLCULUK! M TRENİ! Zihnin derinliklerine doğru yapılan bir tren yolculuğunu, “M...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP