Blackmagic Pocket Video Kamera

Teknoloji ve Oyun 10 Kasım 2015 - 20:31 715 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Blackmagic Pocket Video Kamera

Blackmagic Pocket Video Kamera
Sinema ile uğraşan kişilerin bu sektörde kullandıkları cihazlar ve makineler görüntü kalitesi açısından oldukça güçlü olmalıdır. Bu sektörde birçok uğraşan yazılım ve donanım üreten firmalar vardır. Blackmagicdesign’ın geliştirdiği video kamera modeli sunduğu özellikler ile bu sezon dikkatleri üzerine çekmeye başarmaktadır. Bütün bildiğiniz cihazları bir kenara bırakın. Film resim sektöründe çalışıyor iseniz bu cihaz tam size göre
128*38*66 mm boyutlarında ve elle taşımaya uygundur.355 gram ağırlığındadır. Çektiği görüntüleri çok kolay bir şekilde hafıza kartlarına aktarabilir. Analog ses, mikrofon usb bağlantı seçeneklerini yer almaktadır. Oldukça şık bir tasarıma sahiptir.1 saate kadar kesintisiz çekim özelliği vardır. Yüksek çözünürlüklü 16mm sensor kullanımı mevcuttur. Sensoru iyi bir işlemciyle mükemmel bir şekilde videolar çekebilirsiniz. Oran olarak çözünürlüğü yüksek olmasının çağladığı en büyük avantaj çekimlerinizin gerçekçi olmasını sağlamaktır. 800*480 piksel çözünürlüklü 3,5 inç ekran özelliği mevcuttur. Bu kamera üzerinde kusursuz bir hâkimiyet kurmanızı sağlamaktadır. Boyonete özelliğine sahiptir. Tüm ışıkları farklı renkleri natürel bir şekilde ayırmanızı sağlamaktadır. Diyafram kontrol sistemi mevcuttur. Çok kolay bir şekilde kayır gerçekleştirebilirsiniz. Mükemmel renk işlemesini çıplak gözle görmeniz mümkün. Kayıt kalitesi çekim gücü diğer farklı kayıt yapan makinelere göre çok daha yüksektir.
Yüksek kaliteli kayıpsız sinema kayıt yapabilme özelliği bulunmaktadır. Kayıpsız kayıt yapan rakiplerinden farklı olarak ssd ye değil sdcc ve sdhc hafıza kartlarına kayıt yapma işlemi bulunmaktadır. Uzaktan kumanda ve standart 123 volt güç bağlantısı gibi birçok Standard özelliği bulunmaktadır. Seçimlerini tüm titizlik ile gerçekleştirebilen bir makinedir. Kusursuz kayıt sorunsuz işlem özelliği vardır. İyi bir makine almak istiyor iseniz. Hem görsellik hem de çekim kalitesi size olağan üstü bir güzellik sunacaktır.

blackmagic_design_blackmagic_pocket_cinema_camera_964117


BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Chimaera 5.1 İncelemesi

Razer Chimaera 5.1 Özellikle Xbox kullanıcıları için tasarlanmış olan Razer Chimaera 5.1 kulaklığı tam don...

Canon EOS 600D İncelemesi

Canon EOS 600D Canon un giriş seviyesinin üstünde konumlandırdığı DSLR EOS 600D üst düzey bazı özelliklere...

GUİTAR HERO LİVE Oyun Tanıtımı

Gençlerin en eğlenceli etkinliklerinden biridir, Guitar Hero. Arkadaşlar ile buluşup biraz gezilip stres at...

RAZER CHROMA KLAVYE Tanıtımı

RAZER CHROMA KLAVYE Kutudan çıktığı, razer chroma klavye, Örgülü fiber kablosu siyah v...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP