Da vinci Şifresi – Dan Brown – Altın Kitaplar

Kitap 12 Kasım 2015 - 16:03 627 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Da vinci Şifresi – Dan Brown – Altın Kitaplar

Da vinci Şifresi – Dan Brown – Altın Kitaplar

Bir kitap düşünün ki çıktığı ilk hafta sonrasın patlama yaratsın ve dünyanın takip ettiği bir kaynak haline gelsin. Bahsedilen kitap Da Vinci Şifresi! Dünya’da bir çok insanın soluksuz takip ettiği kitap defalarca baskı yaparak okuyucuların önüne gelmiştir. En çok satılanlar listesine çok kısa sürede gelmesi kitabın aslında kurgu ve kalite bakımından ne kadar üst düzey olduğunun en iyi göstergesidir.

Konu olarak biraz polisiye biraz ise suç kategorisinde değerlendirilebilecek kitap tamamen kurgular üzerine ilerlemektedir. Bir cinayetin arka perdesini anlatan kitabın içerisinde kaybolabilirsiniz. Sayfalar atladıkça merakınızı artırıyor heyecanınızı katlıyor. Müze müdürünün evinde ölü bulunması üzerine başlayan bir sır perdesi çözülmeye çalışılırken ucu çok farklı bir noktada yakalanıyor. Olayın ta ki Da Vinci’nin Mona Lisa tablosuna gittiğini kitap muhteşem şekilde kurgulamıştır. Olayın peşine düşen kitabın baş kahramanları bu sır perdesini çözmeye çalışırken aslında olayın yüz yıllar öncesine dayanan bir derneğe dayandığını göreceklerdir. Sion derneği dünyada karanlık işlerin en büyük faaliyet göstericisi olarak anlatılmaktadır. Kurgusu anlatımı ve kitap dokusu ile envanterde bulunan diğer tüm yayınlara açık ara fark atmayı başaran Da Vinci Şifresi; ülkemizde ve dünyada hala satışlarını rekor seviyede götürmektedir. Ülkemizde baskı işlemlerini Altın Kitaplar Yayınevi yönetmektedir.

Kitabın bu denli ilgi görmesi defalarca baskıya girmesine olanak tanımıştır. Aynı zamanda ilgi gören bu kitabın hayran kitlesinin okuyabileceği kitapların sayısı artmış ve sektöründe bir mihenk taşı olmuştur. Dan Brown’un diğer yayınlarını da keyifle okuyabileceğinizi de dile getirmeden geçmek hata olur. Suç, polisiye ve dram kurgulu bu kitap evinizde yerini almalıdır!


BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Korkma Kalbim – Ahmet Batman – Destek Yayınları

                                                     KORKMA KALBİM   "Kal...

Elveda Güzel Vatanım – Ahmet Ümit – Everest Yayınları

Türk Edebiyatı’nın ender polisiye yazarlarından Ahmet Ümit son kitabı Elveda Güzel Vatanım...

Aşkla Kal – Kahraman Tazeoğlu – Destek Yayınları

''AŞKLA KAL''   Aşkla Kal... Kahraman Tazeoğlunun, Destek yayı...

M TRENİ – Patti Smith – Domingo Yayınevi

ZİHNİN DERİNLİKLERİNE OLAN YOLCULUK! M TRENİ! Zihnin derinliklerine doğru yapılan bir tren yolculuğunu, “M...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP