Forza 6 Oyun Tanıtımı

Güncel 08 Kasım 2015 - 23:51 508 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Forza 6 Oyun Tanıtımı

Forza 6
Xbox oyuncularının severek oynadığı oyunlardan biri olan Forza, yeni oyunuyla karşımızda Xbox One için özel olarak geliştirilen oyunun incelemesini sizlerle paylaşalım. Öncelikle Forza 6’nın tüm dünya genelinde değerlendirildiğini ve değerlendiren firmaların üst seviye yerler olduğunu aktaralım. Yaklaşık 10 kadar oyun değerlendirmesi yapan firmadan yorumlar alan oyun neredeyse hepsinden tama yakın puan aldı.
Serinin tüm oyunları çok beğenilmişti ve Forza 6’da onun üstüne koyarak gitmek istiyordu. Beklentilerin çok yüksek olduğu oyun gerçekten o beklentileri karşıladı ve Forza 6 gerek oyun dünyası tarafından gerekse de oyuncular tarafından çok fazla beğenildi. Xbox One’a özel olarak satılacak oyunda pek çok yenilikler var. Forza 6 oyuncularına sürpriz yaparak Kasım ayında içerik güncellemesi yapacak. Ayrıca oyuna Forza 5 temalı oyunlarda enjekte edilebilecek. Oyuna ayrıca Fallout 4 temalı araçlarda renk katacak. Oyuna eklenecek olan araç Chrylus Rocket 69 olacak. Ancak bu araçlar 2016 yılındaki gelecek güncelleme ile alınabilecek.
Turn10 ve 343 Industries işbirliği ile Xbox One’ın organizasyonu olan oyuna Microsoft’a destek veriyor. Oyunun artı yönlerinden biri kesinlikle sürekli olarak güncellemeler gelmesi araba yarışlarında sürekli aynı arabalarla yarışmak bir süre sonra sıkacaktır. Ancak Forza 6 güncelleme konusunda gerçek bir uzman, oyuna son olarak 2 araç daha eklendi. Spartan Locke 2015 Mustang GT ve Master Chief 2016 Ford Shelby GT350R modeli ile oyun araç bakımından çok daha çeşitli bir hale geldi.
Oyun ülkemizde biraz yüksek ücrete satılsa da kesinlikle oynanacak oyunlar arasında yer almaktadır. Ayrıca Forza 6’ya Halo 5 temalı oyunlarda geleceği açıklandı. Yukarı da belirttiğim gibi araç eklentisi sadece Forza Motorsport 6 VIP oyuncularına ait olacaktır.


BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İZMİR SEN BİR NEFESSİN

İzmir Türkiye’nin üçüncü büyük şehridir. İzmir’in çağdaşlığı gelişmiş olması ve aynı oranda çok işlek ticar...

TİYATRO KİTAPLARI HAKKINDA

TİYATRO KİTAPLARI HAKKINDA İnsanoğlu yüzyıllardır , yaşantısını farklı şekillerde devam ettirerek yaşama...

TARİH KİTAPLARI HAKKINDA

TARİH KİTAPLARI HAKKINDA İnsanoğlu yüzyıllardır , yaşantısını farklı şekillerde devam ettirerek yaşamaya ç...

ŞİİR KİTAPLARI HAKKINDA

ŞİİR KİTAPLARI HAKKINDA İnsan hayatının her alanında farklı dünyaları olan insanlar bulunmaktadır. Bu fa...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP