İnsanoğlu Ayağa Kalk – David Icke – Destek Yayınevi Videolu Tanıtım

Videolu Kitap Tanıtımları 06 Kasım 2015 - 15:25 1018 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

İnsanoğlu Ayağa Kalk – David Icke – Destek Yayınevi Videolu Tanıtım


İnsanoğlu Ayağa Kalk – David Icke – Destek Yayınevi

Farklı bir bakış açının konu alındığı İnsanoğlu Ayağa Kalk kitabı aslında 20 yıllık bir çalışmanın eseridir. Kitabın yazarı David Icke 20 yıllık çalışmalarını bu kitapta bir tez haline getirip insanların doğuştan bu yana yaşadıkları mutluluk ve mutsuzlukların arasında insan dışı etkilerin olduğunu kanıtlamaya çalışmıştır. Doğumdan ötesi olarak bilinen yaşam; her anı ile insanlara olumlu ve olumsuz bir çok nimet sunarken; başarısızlıklarımıza yardımcı olan başarılarımızı etkileyen bir takım insan üstü etmenlerin olduğuna inanıyor ve kitabında bunu şiddetle savunmaya devam ediyor. Kendinizi geliştirmek adına ve doğa üstü oluşumların hayatımızı etkisini öğrenmek adına Icke’nin bu kitabını okumanızı ve değerlendirmenizi öneririz.

Kuramsal olarak senelerce insanların doğa üstü varlıkların hayatlarına etkilerini araştırması ve bunu görsel ve basılı medyada kullanılmasını alet edilmesini de şiddetle kınayan yazar David Icke; şans, gelişim ve büyüme gibi unsurların aslında bu gibi doğa üstü kaynaklardan geldiğine inanıyor. Ay’ı da bir doğa üstü oluşum gören ve saçtığı ışıkların dünya ve insanlar üzerinde belirli etkiler yarattığını düşünüyor.

İnsanlara bu denli etkisi olan bu doğa üstü oluşumların hayatımızı aslında bu kadar etkilememesi gerektiğini asıl amaç olarak İnsanoğlu Ayağa Kalk kitabında dile getiren Icke; bir çağrı yapmaktan da geri bırakamıyor kendini. İnsanoğlu Ayağa Kalk ve yaşadığının keyfini çıkar; inandığın şeylerin etkilerini azaltmaya çalış şeklinde naralar atarak kitabını tamamlamayı hedefliyor. İnsanların gereksiz olarak bir çok yapacağı faaliyeti bu kumların altına saklayarak önünü görmemesi ve güzellikleri kaçırmaması gerektiğini 1990’dan beri yaptığı araştırmalar ile kanıtlamaya çalışan Icke zannediyoruz ki bu kitabında dünyaya başka bir bakış açısı sunmaktan da kaçınmamıştır.


BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP