PES 2016 Oyun Tanıtımı

Teknoloji ve Oyun 08 Kasım 2015 - 23:55 444 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

PES 2016 Oyun Tanıtımı

PES 2016
Futbol oyunları denince akla gelen iki isim var. PES ve FIFA bu iki oyun yıllardır piyasada ve birbirleri ile de rekabet içerisinde, Dünya genelinde ayrılan Pesciler ve Fifacılar olmak üzere topluluklar var. Herkes zevkine göre bir oyun tercih edebilir. Sizlere Pes 2016 nasıl, beklenilenleri karşıladı mı oyunun yenilikleri hakkında bilgiler vereceğiz.
KONAMİ üretimi oyun kesinlikle FIFA’nın tahtına gözünü dikmiş ve bulunduğu alanda bir numara olmak için çalışıyor. KONAMİ PES dışında yüksek bütçeli bir oyun yapmayacağını çok önceden açıkladı buda demek oluyor ki PES 2016 ve devam eden seriler için çok daha fazla çalışılacak. Birazda oyundan bahsedecek olursak PES 2016 Türkçe menüsü ile bizleri selamlıyor ve bu konuda oyuna bir artı verebiliriz. Yüzde 100 Türkçe dil desteği kesinlikle ülkemizdeki futbol oyunları seven oyuncuları cezp edecektir. Pes 2016 grafik açısından da iyi seviyelerde 2015’e kıyasla çok fazla değişiklik olmasa da diğer dinamikler ve kendine has özellikleri ile bir havası var ve oyuna da renk katılmış.
Pes 15’e oranla yapay zekada çok fazla gelişme var. Pes oyuncularının şikayet ettiği konulardan biri olan yapay zeka kesinlikle sizleri tatmin edecek seviyede KONAMI bu kez yapay zeka konusunda bir hayli gelişmiş bir oyunla geliyor. Oyunun kendi oynanışı da son derece gelişmiş oyunda Efsane ol gibi çok güzel bir mod var, oyuncuların sıklıkla tercih ettiği Efsane Ol modu da bir hayli geliştirilmiş.
Birazda PES 2016’nın eksilerinden bahsedelim. Oyunda hakemler biraz geri plana atılmış ve oyunda sert müdahalelere faul çıkmıyor, yapılan penaltı, kırmızı kart gibi hamlelerde hakemler çok pasif kalıyor ve hatta bazen hakemleri görmekte bile zorluk çekiyoruz.


BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Chimaera 5.1 İncelemesi

Razer Chimaera 5.1 Özellikle Xbox kullanıcıları için tasarlanmış olan Razer Chimaera 5.1 kulaklığı tam don...

Canon EOS 600D İncelemesi

Canon EOS 600D Canon un giriş seviyesinin üstünde konumlandırdığı DSLR EOS 600D üst düzey bazı özelliklere...

GUİTAR HERO LİVE Oyun Tanıtımı

Gençlerin en eğlenceli etkinliklerinden biridir, Guitar Hero. Arkadaşlar ile buluşup biraz gezilip stres at...

Blackmagic Pocket Video Kamera

Blackmagic Pocket Video Kamera Sinema ile uğraşan kişilerin bu sektörde kullandıkları cihazlar ve makinele...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP