RAZER CHROMA KLAVYE Tanıtımı

Blog 09 Kasım 2015 - 19:29 4037 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

RAZER CHROMA KLAVYE Tanıtımı

RAZER CHROMA KLAVYE

Kutudan çıktığı, razer chroma klavye, Örgülü fiber kablosu siyah ve şık görünmektedir. Pürüzsüz ve rahat bir dokunum olan tuşları sık görünüyor.

Razer chroma klavye, sıfırdan tasarlanmış tüm yeni Razer Mekanik Anahtarları sahiptir. Yeniden tasarlanan anahtarları Razer amacı şimdiki nesil mekanik anahtarların yetenekleri ötesinde oyun klavye hızı ve yanıt vermeyi yükseltmiş. Tuş vuruşlarını bir çift ile parlaklık, hacim ve oynatma kontrolü ayarlamak için, kolay erişim medya tuşları oluşturmuş. razer chroma klavye da 16,8 milyon özelleştirilebilir renk seçenekleri ile Chroma arkadan aydınlatma sunulmuş ve dahası, klavye aynı zamanda bir USB portu, ses-out ve özellikleri mikrofon parmak ucunda erişim kolaylığı için sağ tarafta gizli bir jak oluşturmuş. RAZER CHROMA KLAVYE aydınlatma değişiklikleri setlerle birlikte geliyor. Renklerin sola sağ tarafında bir dalga hareket, ya da sola sağa mı seçti sağlar dalga modu oluşturulmuş. Spektrum bisiklet modu tüm renkleri klavye döngüsü vardır. Reaktif mod tuşlarına basıldığında ve statik mod seçtiğiniz bir renk tutmak ne zaman tepki klavyeyi izin verirken ve seçtiğiniz 1 arasında veya 2 renk söndükten olarak ‘nefes’ modu konulmuş. Razer Synapse 2.0 yazılımı, indirilebilir üzerinden kontrol edilebiliyor. Küresel Ofansif, DOTA, Efsaneler Ligi, Starcraft II yanı sıra jenerik MMO ve FPS oyunları: Counter Strike gibi oyunlar, çeşitli ışık efektleri ile önceden yüklenmiş şablonları var. Bunlardan memnun olmassanız, kolayca kendiniz oluşturabilirsiniz. Synapse 2.0 yazılım içinden size tamamen ışıkları, renklerin parlaklığını kontrol, normal ve parlak loş yapabilirsiniz tamamen sizin elinizde. Görüntü olduğunda da tüm aydınlatmayı kapatabilirsiniz. Karanlıkta ışık ürkütücü olabilir.

Razer chroma klavye, Ses düzeyini kontrol veya şarkıyı atlamak için diğer tuşlara basmadan önce FN tuşuna basmanız gerekmektedir.


BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İZMİR SEN BİR NEFESSİN

İzmir Türkiye’nin üçüncü büyük şehridir. İzmir’in çağdaşlığı gelişmiş olması ve aynı oranda çok işlek ticar...

Razer Chimaera 5.1 İncelemesi

Razer Chimaera 5.1 Özellikle Xbox kullanıcıları için tasarlanmış olan Razer Chimaera 5.1 kulaklığı tam don...

Canon EOS 600D İncelemesi

Canon EOS 600D Canon un giriş seviyesinin üstünde konumlandırdığı DSLR EOS 600D üst düzey bazı özelliklere...

GUİTAR HERO LİVE Oyun Tanıtımı

Gençlerin en eğlenceli etkinliklerinden biridir, Guitar Hero. Arkadaşlar ile buluşup biraz gezilip stres at...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP