Rocket League Oyun Tanıtımı

Teknoloji ve Oyun 09 Kasım 2015 - 2:01 508 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Rocket League Oyun Tanıtımı

Rocket League
Biri size hadi gel arabalarla futbol oynayalım dese, sanırım o kişinin deli olduğunu düşünürdünüz. Ancak Rocket League sizlere arabalarla futbol maçı yapma keyfi sunuyor. İlk olarak ne derece bir oyun ki diye düşündüğümüz Rocket League içine girip oynamaya başladığınızda beklediğinizden çok daha iyi bir oyunla sizleri karşılıyor. Pek çok kişi ön yargı ile oyunu oynamayı denesene de pek çoğu oyunu sürekli olarak oynamaya devam ediyor.
Oyun konusu ve görselliği açısından pekiyi bir bakış açısı ile bakmamamıza engel olsa da kesinlikle oynamaya değer Rocket League oyunu son dönemde moda olsa da 2008 yılında Psyonix tarafından geliştirilmiş ve Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars isimli oyunun devamı niteliğindedir. Aynı stüdyo da geliştirilen oyun oldukça eğlenceli ve online olarak oynayabiliyor olması nedeniyle vakit geçirmenin en keyifli yollarından bir tanesidir. Oyundaki amacımız çok basit, dünyayı falan kurtarmak zorunda değiliz. Yapmamız gereken birkaç şey var, kontrol ettiğimiz süper mekanik araçlarımızla topu kaleye doğru yönlendirmek oyundaki amaç ve eğlence de buradan sonra başlıyor. Bazı araçları inanın kontrol etmesi çok zor, acemiler topa vurmak için hızlanırken ufak bir hata ile topu kaleye doğru yönlendirmek yerine topu kaybediyorsunuz.
Oyunun mantığını çözdükten sonra multiplayer modunda oynayabilirsiniz. 2×2 kişilik modlar oldukça eğlenceli açıkçası oyunun tadını gerçek anlamda multiplayer modunda alabiliyorsunuz. Sizlere önerim oyuna önce tek kişilik modlarda başlamanız ve sonrasında çoklu oyuncu kısmına geçiş yapmanız, benim gibi acele ederseniz usta oyuncular tarafından farklı yenilgiler alacaksınız.
Arkadaşlarınızla eğlenmek amaçlı bir oyun arıyorsanız o kesinlikle Rocket League Play Station, PC platformlarında oynanabiliyor. PC için şuan fiyatı 30 TL gibi bir rakam.


BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Chimaera 5.1 İncelemesi

Razer Chimaera 5.1 Özellikle Xbox kullanıcıları için tasarlanmış olan Razer Chimaera 5.1 kulaklığı tam don...

Canon EOS 600D İncelemesi

Canon EOS 600D Canon un giriş seviyesinin üstünde konumlandırdığı DSLR EOS 600D üst düzey bazı özelliklere...

GUİTAR HERO LİVE Oyun Tanıtımı

Gençlerin en eğlenceli etkinliklerinden biridir, Guitar Hero. Arkadaşlar ile buluşup biraz gezilip stres at...

Blackmagic Pocket Video Kamera

Blackmagic Pocket Video Kamera Sinema ile uğraşan kişilerin bu sektörde kullandıkları cihazlar ve makinele...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP