TASARIMLARIN EN YENİSİ VE EN İYİSİ Samsung Galaxy S6 edge+

Güncel 09 Kasım 2015 - 2:03 471 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

TASARIMLARIN EN YENİSİ VE EN İYİSİ Samsung Galaxy S6 edge+

TASARIMLARIN EN YENİSİ VE EN İYİSİ
Samsung’ un en son çıkarttığı ve bir tasarım mucizesi olan  Samsung Galaxy S6 edge+ ile tanışmanın tam zamanı. Galaxy S6 Edge, ön plana hem tasarımı ile hem de yüksek performansı ile her açıdan başarılı bir model olma yolunda hızla ilerlemektedir. Telefonun en çok ön plana çıkan yanlarına kısaca değinirsek, ilk olarak göze çarpan kavisli tasarımı, QHD ekranı, hızlı çalışan Android işletim sistemi, hem ön hem de arka kamerası ve son olarak da TouchWiz ara yüzü bulunuyor olmasıdır.
Samsung Galaxy S6 edge+ ilk olarak ele alacağımız yanı, Büyük çift yan ekranının sayesinde, filmlerinize derinlik kazandırır ve oyunlarınıza hayat verebilirsiniz.  S6 Edge’in çerçevesi metalik malzemeden oluşuyor ve kenarlara doğru kavisli ekranlarla incelen çerçevenin kalınlığı 7mm. Darbelere karşı ise son derece dayanıklı bir telefondur. Hem ön yüzü hem de arka yüzündeki cam malzeme Gorilla Glass 4’le korunmaktadır.  Bir başka özelliği ise hayatınıza 5 favori kolaylığı yaşayacak olmanızdır. Beş favori kişinizi ve beş favori uygulamanızı yan ekrana atayıp, parmağınızı yan ekrandan içeri doğru kaydırarak bunlara istediğiniz zaman erişebilme kolaylığına sahip olmaktasınız. Bunların yanı sıra parmak izi ile giriş ve güvenli kilit özelliklerine de sahip olmaktadır.
Hızlı şarj, kalp sensörü ve S healt, çoklu ekran seçeneği, oyun performansı ile de gözdeler arasında olacak özelliğe sahip bir telefondur. Samsung Galaxy S6 edge+, yine ön plana çıkarak en belirgin bir özelliği olarak da arka kamerasının 16 MP, ön kamerasının ise 5 MP olması ile fotoğraf tutkunlarının ilk tercihi olacaktır. Çeşitli modlara sahip olan bu telefonun ön kamerası ile de çeşitli özellikleri bulundurmaktadır. Beyaz, altın sarısı, yeşil ve siyah renk seçenekleriyle de raflarda yerini almaktadır.


BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İZMİR SEN BİR NEFESSİN

İzmir Türkiye’nin üçüncü büyük şehridir. İzmir’in çağdaşlığı gelişmiş olması ve aynı oranda çok işlek ticar...

TİYATRO KİTAPLARI HAKKINDA

TİYATRO KİTAPLARI HAKKINDA İnsanoğlu yüzyıllardır , yaşantısını farklı şekillerde devam ettirerek yaşama...

TARİH KİTAPLARI HAKKINDA

TARİH KİTAPLARI HAKKINDA İnsanoğlu yüzyıllardır , yaşantısını farklı şekillerde devam ettirerek yaşamaya ç...

ŞİİR KİTAPLARI HAKKINDA

ŞİİR KİTAPLARI HAKKINDA İnsan hayatının her alanında farklı dünyaları olan insanlar bulunmaktadır. Bu fa...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP